Modellskepp "Lilla Dan"
Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
MODELLSKEPP, "Lilla Dan", 1900-talets andra hälft, Danmark, med livbåt, utfört i trä, höjd ca 52 samt längd 70 cm
Ingår i temaauktionen "Nautica"
Smärre slitage, delar som saknas kan förekomma, smuts
748664
2020-04-12