Koppar Kina 1700-tal

Koppar Kina 1700-tal
Koppar Kina 1700-tal
Koppar Kina 1700-tal
Koppar Kina 1700-tal
Koppar Kina 1700-tal
Koppar Kina 1700-tal
Koppar Kina 1700-tal
Koppar Kina 1700-tal
Koppar Kina 1700-tal
Koppar Kina 1700-tal

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KOPPAR, 5 st., porslin, Kina, Qianlong (1736-1795), varierande dekor i imari och underglasyrblått, höjd ca 4-6, diameter 6-7 cm

Nagg, sprickor

748669

2020-03-13