Olle Nordberg
Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
OLLE NORDBERG (1905-1986): (3) Kompostioner, signerade och daterade, olja på pannå resp blandteknik på papper, ca 16x15 resp 21x12,5 resp 13x10 cm
PROVENIENS: Konstnären Harry Wichmann
Ingår i temaauktionen Harry Wichmann - ett konstnärshem
748694
2020-03-29