Olle Nordberg

Olle Nordberg
Olle Nordberg
Olle Nordberg
Olle Nordberg
Olle Nordberg
Olle Nordberg
Olle Nordberg
Olle Nordberg
Olle Nordberg
Olle Nordberg

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OLLE NORDBERG (1905-1986): (3) Kompostioner, signerade och daterade, olja på pannå resp blandteknik på papper, ca 16x15 resp 21x12,5 resp 13x10 cm

PROVENIENS: Konstnären Harry Wichmann
Ingår i temaauktionen Harry Wichmann - ett konstnärshem

748694

2020-03-29