Klubbat för:
200 EUR
300 EUR
ANNIKKI HOVISAARI, VÄGGRELIEF, Tupp, signerad A. Hovisaari, Arabia Finland, 1900-talets senare hälft, glaserat stengods, 38 x 29 cm
748696
2020-03-23