Väggrelieff av Anikki Hovisaari

Klubbat för:

200 EUR

300 EUR

ANNIKKI HOVISAARI, VÄGGRELIEF, Tupp, signerad A. Hovisaari, Arabia Finland, 1900-talets senare hälft, glaserat stengods, 38 x 29 cm

748696

2020-03-23