Olle Olsson Hagalund

Olle Olsson Hagalund
Olle Olsson Hagalund
Olle Olsson Hagalund
Olle Olsson Hagalund

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

OLLE OLSSON HAGALUND (1904-1972): "Litografisk tryckare Rolf Jansson Vikmanshyttan", signerad Olle Olsson Hagalund, blandteknik, ca 19x10,5 cm

PROVENIENS: Konstnären Harry Wichmann
Ingår i temaauktionen Harry Wichmann - ett konstnärshem

Med dedikation

748701

2020-03-29