Pelle Åberg oljemålning
Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
1 500 SEK
PELLE ÅBERG (1909-1964): (3) Självporträtt, signerade, tusch resp akvarell och blyerts, ca 14,5x9 cm
PROVENIENS: Konstnären Harry Wichmann
Ingår i temaauktionen Harry Wichmann - ett konstnärshem
Med dedikation, en lös i ram
748704
2020-03-29