Pelle Åberg oljemålning

Pelle Åberg oljemålning
Pelle Åberg oljemålning
Pelle Åberg oljemålning
Pelle Åberg oljemålning
Pelle Åberg oljemålning
Pelle Åberg oljemålning
Pelle Åberg oljemålning
Pelle Åberg oljemålning
Pelle Åberg oljemålning
Pelle Åberg oljemålning

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PELLE ÅBERG (1909-1964): (3) Självporträtt, signerade, tusch resp akvarell och blyerts, ca 14,5x9 cm

PROVENIENS: Konstnären Harry Wichmann
Ingår i temaauktionen Harry Wichmann - ett konstnärshem

Med dedikation, en lös i ram

748704

2020-03-29