Buddha Tibet

Buddha Tibet
Buddha Tibet
Buddha Tibet
Buddha Tibet
Buddha Tibet
Buddha Tibet
Buddha Tibet
Buddha Tibet
Buddha Tibet
Buddha Tibet

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BUDDHA, brons och cloisonné, Tibet, 1900-tal, höjd ca 41 cm

Slitage, stötskador

748705

2020-03-13