Soffa fåtöljer 1940/50-tal
Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SOFFA, FÅTÖLJER, 1 par, 1940/50-tal, furu, lösa plymåer, blommig klädsel, soffans längd ca 150, sitthöjd 38 cm
Brukslitage, smärre fläckar, soffans sadegjord med skada, en fåtölj med ngt lösa karmar
748733
2020-03-13