Soffa fåtöljer 1940/50-tal

Soffa fåtöljer 1940/50-tal
Soffa fåtöljer 1940/50-tal
Soffa fåtöljer 1940/50-tal
Soffa fåtöljer 1940/50-tal
Soffa fåtöljer 1940/50-tal
Soffa fåtöljer 1940/50-tal
Soffa fåtöljer 1940/50-tal
Soffa fåtöljer 1940/50-tal

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SOFFA, FÅTÖLJER, 1 par, 1940/50-tal, furu, lösa plymåer, blommig klädsel, soffans längd ca 150, sitthöjd 38 cm

Brukslitage, smärre fläckar, soffans sadegjord med skada, en fåtölj med ngt lösa karmar

748733

2020-03-13