Skulptur i brons

Skulptur i brons
Skulptur i brons
Skulptur i brons
Skulptur i brons
Skulptur i brons
Skulptur i brons
Skulptur i brons
Skulptur i brons
Skulptur i brons
Skulptur i brons

Klubbat för:

8 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKULPTUR, brons, i form av fåglar, osignerad, monterad på sockel av marmor, höjd ca 22, bredd 38 cm

Obetydligt slitage

748764

2020-03-18