Krögarhuset koppar

Krögarhuset koppar
Krögarhuset koppar
Krögarhuset koppar
Krögarhuset koppar
Krögarhuset koppar
Krögarhuset koppar

Klubbat för:

7 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

KRÖGARHUSET, 8 delar, koppar samt mässingshandtag, stämplade, bestående av fiskgryta, karotter, pannor

Smärre slitage

748765

2020-03-18