Knut Erik Lindberg skulptur brons

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KNUT ERIK LINDBERG (1921-88): Figurer, signerad K-E L och daterad -1979, brons, höjd ca 24 cm

PROVENIENS: Konstnären Harry Wichmann
Ingår i temaauktionen Harry Wichmann - ett konstnärshem

748797

2020-03-29