Örhängen silver pärlor

Örhängen silver pärlor
Örhängen silver pärlor
Örhängen silver pärlor
Örhängen silver pärlor
Örhängen silver pärlor
Örhängen silver pärlor
Örhängen silver pärlor
Örhängen silver pärlor

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

ÖRHÄNGEN, 1 par, silver, 6 rosenslipade diamanter, 1800-talets andra hälft, avslut med odlade saltvattenspärlor ca 9,3 mm

Pärlor med naturliga tillväxtmärken/skador, pärlavslut ej ursprungligt, omarbetade till stift

748805

2020-04-06