Lådspegel Kina

Lådspegel Kina
Lådspegel Kina
Lådspegel Kina
Lådspegel Kina
Lådspegel Kina
Lådspegel Kina
Lådspegel Kina
Lådspegel Kina
Lådspegel Kina
Lådspegel Kina
Lådspegel Kina
Lådspegel Kina

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LÅDSPEGEL, trä, Kina, 1900-tal, skuren dekor, på tassar, beslag i mässing, höjd ca 20, 31x23 cm

Sprickor, slitage

748806

2020-03-13