Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
LÅDSPEGEL, trä, Kina, 1900-tal, skuren dekor, på tassar, beslag i mässing, höjd ca 20, 31x23 cm
Sprickor, slitage
748806
2020-03-13
Gör en kostnadsfri värdering här