Matsalsbor nyrokoko

Matsalsbor nyrokoko
Matsalsbor nyrokoko
Matsalsbor nyrokoko
Matsalsbor nyrokoko
Matsalsbor nyrokoko
Matsalsbor nyrokoko
Matsalsbor nyrokoko
Matsalsbor nyrokoko
Matsalsbor nyrokoko
Matsalsbor nyrokoko

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

MATSALSBORD, 1800-talets senare del, nyrokoko, valnöt och mahognyfaner, 4 st iläggskivor i furu, höjd 75, diameter 125, skivorna 3 st a 49, 1 a 60 cm

Skivan med repor, iläggskivor med sprickor, slitage avslag

748818

2020-03-13