Soffbord Johannes Andersen
Klubbat för:
3 800 SEK
Utropspris
6 000 SEK
JOHANNES ANDERSEN, soffbord, 1960-tal, CFC Silkeborg, Danmark, stomme fanerad i palisander, utdragsskiva i sargen på vardera kortsida med lösa laminerade lock/brickor, skyltmärkt "MADE IN DENMARK SILKEBORG", höjd ca 50 cm, skivans mått ca 164x60 cm
CITES-intyg medföljer inom EU
748826
2020-03-12