Soffbord Johannes Andersen

Soffbord Johannes Andersen
Soffbord Johannes Andersen
Soffbord Johannes Andersen
Soffbord Johannes Andersen
Soffbord Johannes Andersen
Soffbord Johannes Andersen
Soffbord Johannes Andersen
Soffbord Johannes Andersen
Soffbord Johannes Andersen
Soffbord Johannes Andersen

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

6 000 SEK

JOHANNES ANDERSEN, soffbord, 1960-tal, CFC Silkeborg, Danmark, stomme fanerad i palisander, utdragsskiva i sargen på vardera kortsida med lösa laminerade lock/brickor, skyltmärkt "MADE IN DENMARK SILKEBORG", höjd ca 50 cm, skivans mått ca 164x60 cm

CITES-intyg medföljer inom EU

748826

2020-03-12