Lars Stocks
Klubbat för:
700 SEK
Utropspris
1 500 SEK
LARS STOCKS (född 1932): Skulptur, i from av skåp, signerad och daterad -81, etikettmärkt, patinerad metall, ca 33, 20x16 cm
PROVENIENS: Konstnären Harry Wichmann
Ingår i temaauktionen Harry Wichmann - ett konstnärshem
748829
2020-03-29