Lars Stocks

Lars Stocks
Lars Stocks
Lars Stocks
Lars Stocks
Lars Stocks
Lars Stocks
Lars Stocks
Lars Stocks
Lars Stocks
Lars Stocks
Lars Stocks
Lars Stocks
Lars Stocks
Lars Stocks

Klubbat för:

700 SEK

1 500 SEK

LARS STOCKS (född 1932): Skulptur, i from av skåp, signerad och daterad -81, etikettmärkt, patinerad metall, ca 33, 20x16 cm

PROVENIENS: Konstnären Harry Wichmann
Ingår i temaauktionen Harry Wichmann - ett konstnärshem

748829

2020-03-29