Matts Jungstedt

Matts Jungstedt
Matts Jungstedt
Matts Jungstedt
Matts Jungstedt
Matts Jungstedt
Matts Jungstedt

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

MATTS JUNGSTEDT (född 1924): "Don Quijote möter lejonet I", olja på duk, signerad, betitlad a tergo, ca 65x81 cm

748879

2020-03-22