Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 000 SEK
MATTS JUNGSTEDT (född 1924): "Don Quijote möter lejonet I", olja på duk, signerad, betitlad a tergo, ca 65x81 cm
748879
2020-03-22
Gör en kostnadsfri värdering här