Ardy Strüwer färglitografi

Ardy Strüwer färglitografi
Ardy Strüwer färglitografi
Ardy Strüwer färglitografi
Ardy Strüwer färglitografi
Ardy Strüwer färglitografi
Ardy Strüwer färglitografi

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 200 SEK

ARDY STRÜWER (född 1939): Komposition, signerad, numrerad 199/200, färglitografi, bildstorlek ca 50x40 cm

Ej examinerad ur ram

748881

2020-03-12