Lena Lervik

Lena Lervik
Lena Lervik
Lena Lervik
Lena Lervik
Lena Lervik
Lena Lervik
Lena Lervik
Lena Lervik

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LENA LERVIK (född 1940): (2) Figurer, signerad Lena Lervik, brons respektive terracotta, höjd ca 7-20 cm

PROVENIENS: Konstnären Harry Wichmann
Ingår i temaauktionen Harry Wichmann - ett konstnärshem

748913

2020-03-29