Lena Lervik
Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
LENA LERVIK (född 1940): (2) Figurer, signerad Lena Lervik, brons respektive terracotta, höjd ca 7-20 cm
PROVENIENS: Konstnären Harry Wichmann
Ingår i temaauktionen Harry Wichmann - ett konstnärshem
748913
2020-03-29