Harnesk Asmat

Harnesk  Asmat
Harnesk  Asmat
Harnesk  Asmat
Harnesk  Asmat

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HARNESK, sannolikt 1900-talets andra hälft, Asmat, Indonesien, Irian Jaya, kroppsskydd, flätat fiber, omkrets ca 90, höjd ca 52 cm

Mindre skador

748915

2020-03-12