Sven Lundqvist
Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 000 SEK
SVEN LUNDQVIST (1918-2010): Väggreleifer, signerade, gips resp terrakotta, en 107/250, ca 11x13 resp 13,5x10 cm
PROVENIENS: Konstnären Harry Wichmann
Ingår i temaauktionen Harry Wichmann - ett konstnärshem
748923
2020-03-29