Sven Lundqvist

Sven Lundqvist
Sven Lundqvist
Sven Lundqvist
Sven Lundqvist
Sven Lundqvist
Sven Lundqvist
Sven Lundqvist
Sven Lundqvist
Sven Lundqvist
Sven Lundqvist
Sven Lundqvist
Sven Lundqvist
Sven Lundqvist
Sven Lundqvist

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SVEN LUNDQVIST (1918-2010): Väggreleifer, signerade, gips resp terrakotta, en 107/250, ca 11x13 resp 13,5x10 cm

PROVENIENS: Konstnären Harry Wichmann
Ingår i temaauktionen Harry Wichmann - ett konstnärshem

748923

2020-03-29