Figurin Kina silver

Figurin Kina silver
Figurin Kina silver
Figurin Kina silver
Figurin Kina silver
Figurin Kina silver
Figurin Kina silver
Figurin Kina silver
Figurin Kina silver
Figurin Kina silver
Figurin Kina silver

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FIGURIN, silver, Kina, 1900-tal, i form av kvinna med vinofferbägare, stämplad, höjd ca 20 cm, vikt ca 247 g, monterad på träsockel

Stötskador

748979

2020-03-13