Ed Finnell fotografi föreställande Mick Jagger
Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
ED FINNELL (USA/Sverige, född 1956): Mick Jagger, Rolling Stones, "Tour of the Americas", Los Angeles 13 Juli 1975, signerad Ed Finnell, numrerad 21/50, analogt handtryckt fotografi, ca 50,8x40,6 cm
Oramat fotografi
749036
2020-03-18