Böhlmarks fotogenlampa

Böhlmarks fotogenlampa
Böhlmarks fotogenlampa
Böhlmarks fotogenlampa
Böhlmarks fotogenlampa
Böhlmarks fotogenlampa
Böhlmarks fotogenlampa

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BÖHLMARKS, fotogenlampa, mässing och trä, omkring år 1900, olivslipad, märkt Arvid Böhlmark Stockholm, höjd inkl. brännarrör ca 56 cm

Nagg, slitage

749042

2020-03-13