Spelbord / sybord Jugend

Spelbord / sybord Jugend
Spelbord / sybord Jugend
Spelbord / sybord Jugend
Spelbord / sybord Jugend
Spelbord / sybord Jugend
Spelbord / sybord Jugend
Spelbord / sybord Jugend
Spelbord / sybord Jugend

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SPELBORD/SYBORD, fanerat med mahogny, omkring år 1900, jugend, höjd ca 76, 60x39 cm, nyckel medföljer

Slitage

749047

2020-03-13