Beverloo Corneille

Beverloo Corneille
Beverloo Corneille

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BEVERLOO CORNEILLE (1922-2010): "La Traviata" ur serien ´Hommage à Verdi´, färglitografi, signerad, daterad 90 och numrerad XXIV/L, bildstorlek 43,5 x 35,5 cm.

Inga synliga skador, ej examinerad ur ram.

749057

2020-03-16