Stig Lindberg Grazia

Stig Lindberg Grazia
Stig Lindberg Grazia
Stig Lindberg Grazia
Stig Lindberg Grazia
Stig Lindberg Grazia
Stig Lindberg Grazia
Stig Lindberg Grazia
Stig Lindberg Grazia

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

1 000 SEK

STIG LINDBERG, "Grazia", vas, Gustavsberg, stengods, dekor i silver med motiv av blandad flora, numrerad 226, höjd ca 18,5 cm

Repor, smärre dekorbortfall

749086

2020-03-13