Kompass Kina

Kompass Kina
Kompass Kina
Kompass Kina
Kompass Kina
Kompass Kina
Kompass Kina
Kompass Kina
Kompass Kina
Kompass Kina
Kompass Kina
Kompass Kina
Kompass Kina

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 000 SEK

KOMPASS, trä, Kina, 1900-tal, ca 14x14 cm

Slitage

749087

2020-03-15