Beastie Boys, PEPS mfl
2020-04-12
749090
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
POSTERS (5 st), Beastie Boys, Peps samt Army X Street=San-Francisco La mission..., ett blad i screen tryck signerat och numrerat 58/150, varierande mått ca: 60x45-70x50 cm.
Tema:
Nutida konst, ett urval
För konditionsrapport kontakta fredrik.anthony@auktionsverket.se
Slitage, mjuka veck, smärre skador.