4 stolar Magistretti Kartell Selene
Klubbat för:
7 000 SEK
Utropspris
1 200 SEK
VICO MAGISTRETTI, 4 st, "Selene", stolar, Artemide, Italien, formgiven 1969, vit plast, märkt undertill, sitthöjd ca 45 cm
Bruksslitage, repor, märken, smuts, en av stolarna med skada i ryggdelen
749091
2020-03-19