4 stolar Magistretti Kartell Selene

Klubbat för:

7 000 SEK

Utropspris

1 200 SEK

VICO MAGISTRETTI, 4 st, "Selene", stolar, Artemide, Italien, formgiven 1969, vit plast, märkt undertill, sitthöjd ca 45 cm

Bruksslitage, repor, märken, smuts, en av stolarna med skada i ryggdelen

749091

2020-03-19