Byrå
Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BYRÅ, rokokostil, 1800/1900-tal, intarsia i bl a jakaranda, handtag, nyckelplåtar och dekorativa beslag i patinerad brons, skiva i röd marmor, höjd ca 82 samt 117x47 cm
Några bronsdetaljer sitter löst, bruks och åldersrelaterat slitage
749100
2020-03-15