Potpurriurnor Herend

Potpurriurnor Herend
Potpurriurnor Herend
Potpurriurnor Herend
Potpurriurnor Herend
Potpurriurnor Herend
Potpurriurnor Herend
Potpurriurnor Herend
Potpurriurnor Herend
Potpurriurnor Herend
Potpurriurnor Herend
Potpurriurnor Herend
Potpurriurnor Herend

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HEREND, (3) urnor, porslin, delvis med förgyllda detaljer, höjd ca 33 respektive 18 cm

Smärre slitage

749104

2020-03-15