Brännvinsschatull Björk

Brännvinsschatull Björk
Brännvinsschatull Björk
Brännvinsschatull Björk
Brännvinsschatull Björk
Brännvinsschatull Björk
Brännvinsschatull Björk
Brännvinsschatull Björk
Brännvinsschatull Björk

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BRÄNNVINSSCHATULL, björk, omkring 1800-talets mitt, med 6 flaskor, höjd ca 22, 27x27 cm

Faneret med sprickor

749108

2020-03-15