Ljusstake

Ljusstake
Ljusstake
Ljusstake
Ljusstake
Ljusstake
Ljusstake
Ljusstake
Ljusstake

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 000 SEK

LJUSSTAKE, 1900-tal, järnsmide/glas, för möjligen Erik Höglund, höjd ca 29, längd ca 58 cm

Slitage

749114

2020-03-13