Dockvagn 1920-tal
Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
DOCKVAGN, 1920-tal, stomme i lackerad metall, målat trä, klädd sits, fällbart handtag, vagnens längd 55, bredd 28, höjd 62 cm
Åldersrelaterat slitage med några skador och några senare skruvar
749117
2020-03-21