Dockvagn 1920-tal

Dockvagn 1920-tal
Dockvagn 1920-tal
Dockvagn 1920-tal
Dockvagn 1920-tal
Dockvagn 1920-tal
Dockvagn 1920-tal

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

DOCKVAGN, 1920-tal, stomme i lackerad metall, målat trä, klädd sits, fällbart handtag, vagnens längd 55, bredd 28, höjd 62 cm

Åldersrelaterat slitage med några skador och några senare skruvar

749117

2020-03-21