Richard Ryan
2020-03-13
749135
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
RICHARD RYAN (född 1974): (4), "Manhattan in fashion", litografier, signerade och numrerade 46/350, bladstorlek ca 63 x 47 cm