Byrå

Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BYRÅ, gustaviansk stil, omkring 1900, 3 lådor, senare bemålning i svart samt förgyllda kannelyrer, beslag och nyckelplåtar i brons, nyckel finns, höjd ca 75,5 samt 68x41 cm

Renoverad och kompletterad, bruks och åldersrelaterat slitage, uppborat hål i bakstycket, högre bakben lös

749158

2020-03-20