Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
800 SEK
GUNGSTOL Trol svensk tillverkning, 1900-talets mitt, betsad furu, höjd ca 93 cm, bredd ca 63 cm
bruksslitage, nyligen omklädd med linnetyg
749168
2020-03-20
Gör en kostnadsfri värdering här