Hörnskåp

Hörnskåp
Hörnskåp
Hörnskåp
Hörnskåp
Hörnskåp
Hörnskåp
Hörnskåp
Hörnskåp

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HÖRNSKÅP 1930-tal, trol svensk tillverkning, björk, detaljer i svärtat trä, höjd ca 146 cm, bredd 85 cm, mittdjup ca 56 cm

sprickor/lagningar på svärtad dekor på lucka

749174

2020-03-26