Asea Skandia vägglampor 1 par

Asea Skandia vägglampor 1 par
Asea Skandia vägglampor 1 par
Asea Skandia vägglampor 1 par
Asea Skandia vägglampor 1 par
Asea Skandia vägglampor 1 par
Asea Skandia vägglampor 1 par

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ASEA SKANDIA, vägglampor/utomhusbelysning, 1 par, stomme av metall, kupor i glas, längd ca 40 cm, kupans diameter ca 26 cm, höjd ca 24 cm.

Rost, slitage, ej funktionstestade, nagg.

749176

2020-03-25