Sockerskrin

Sockerskrin
Sockerskrin
Sockerskrin
Sockerskrin
Sockerskrin
Sockerskrin
Sockerskrin
Sockerskrin
Sockerskrin
Sockerskrin
Sockerskrin
Sockerskrin
Sockerskrin
Sockerskrin

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SOCKERSKRIN, omkring 1900, fanerat i björk, handtag och knopp i mässing, höjd ca 25 samt 41x26 cm

Knopp i ben av, torrsprickor, bruks och åldersrelaterat slitage

749200

2020-03-19