Ken Done färglitografi

Ken Done färglitografi
Ken Done färglitografi

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KEN DONE (f. 1940): Odalisk i söder, färglitografi, signerad och numrerad Ken Done 52/250, ca

Vågigt blad

749201

2020-03-14