Barngrammofon Bing
Klubbat för:
950 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BING PIGMYPHONE, 1920-1930-tal, barngrammofon i litograferad plåt med motiv av tomtar, Rödluvan och vargen, mm, urverksdriven med tratt i plåt, 1 stenkaka samt ask med stift medföljer, bottenplattan 16x16 cm
Bruksslitage
749216
2020-04-26