Barngrammofon Bing
Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
1 000 SEK
BING PIGMYPHONE, 1920-1930-tal, barngrammofon i litograferad plåt med motiv av tomtar, Rödluvan med varg, mm, urverksdriven med tratt i plåt, bottenpaltta 16c16 cm
Bruksslitage, tratt ej original
749230
2020-03-22